Seaded

Seaded menüüs on võimalik hallata korteriga seotud andmeid ja isikuid ning nende eelistusi nt meeldetuletused, arve e-postile, e-arve tellimus ja muud.

Mobiilirakenduses saad lisaks e-postile saadetavatele teavitustele määrata ka telefoni saadetavate teavituste eelistusi.

Erinevate seadistuste võimalused tulenevad konkreetse korteriühistu poolt määratud õigustest. Näiteks ei pruugi olla võimalik sellel vormil muuta enda või teiste isikute kontaktandmeid. Sel juhul pöördu korteriühistu esindajate poole ning edasta neile vastavad andmed.

Seadetes märgitud eelistuste järgi väljastatakse igakuiseid arveid, seega kui sa ei vaja arvet paberil, siis saad sellest loobuda ja tellida arve selle asemel e-postile.

Kui ühistu saadab arveid e-arvena, saad valida kanali kuhu soovid e-arvet tellida. Kui arve maksjaks on kolmas isik, keda isikute nimekirjas ei ole siis tuleb ta lisada korterisse eraldi isikuna ning täita kindlasti väljad - isikukood, e-arve tellimus ning pangakonto number. E-arve tasumise püsimakse lepingu saad internetipangas sõlmida pärast esimese e-arve saabumist.

Korto seaded

Uue isiku lisamine

Kui soovid anda Kortos enda korterile ligipääsu teisele isikule (perekonnaliige, üürnik jne.) siis saad seda teha nupuga „Lisa isik“. Ligipääsu tekkimiseks pead kindlasti sisestama tema isikukoodi kuna selle alusel seostatakse kasutajad korteriga.

Isikute lisamiseks peab olema korteriühistu poolt määratud vastav õigus. Kui korteriühistu ei võimalda isikute andmeid muuta või lisada saada tema andmed korteriühistu esindajale, kes saab ise andmed sisestada.

Lisa isik

Konto seaded

Menüü Seaded all on eraldi alalehel Konto konto haldus, mis võimaldab määrata kasutajaliidese keele, uue parooli või konto kustutada.

Korto konto seaded

Parooli muutmine

Parooli muutmiseks pead esmalt sisestama kehtiva parooli ning seejärel uue parooli. Kui oled parooli unustanud klõpsa lingil „Unustasid parooli?“. Avanevalt vormilt saad määrata enda uue parooli, vajaduse korral palub Korto sul end eelnevalt veelkord autentida.

Korto parooli muutmine

Kui määrad parooli esimest korda ei ole vaja kehtivat parooli sisestada.