Kokkuvõte

Korto kokkuvõte

Kui tegid käesoleva juhendi abil reaalselt kõik sobivad toimingud kaasa, oled enda ühistule administraatori rollis loonud moodsa ja mugava internetikodu ning oled ise tundma õppinud programmi loogikat. Isikukoodi ja parooli abil pääsed kasutajana oma ühistu andmetele ligi kõikjalt, kus levib Internet.

Enam pole põhjust sorida sahtlites, lapata arvukates paberites ega lapata märkmikku, leidmaks kiiresti üht väga vajalikku telefoninumbrit või aadressi. Korto Pro on Sulle sekretäri eest, kes hoiab ühistu andmed korrektselt korras. Hoiad kokku hulgaliselt paberit ning isegi arvutirikke tõttu ei pea sa enam pabistama andmete kaotsimineku pärast — netikodust leiad need alati üles.

Loodetavasti tunnetasid, et selle portaali ülesehitus ja programmi loogika polegi nii rasked, kui esialgu kartsid. Ilmset jätkub Sul tahtmist viia oma ühistu asjaajamine Korto Pro süsteemi abil uuele tasemele.

Meie eesmärk on programmi täiendada ja arendada just sinu ühistu soove ja vajadusi arvestades. Seetõttu on kõik ettepanekud oodatud meie kasutajatoe e-posti aadressil kasutajatugi@korto.ee.